O nas

Kilka słów o właścicielach – Sylwii i Przemku.

Uwielbiamy być Rodzicami – tak bardzo, że staliśmy się nimi aż cztery razy!

 Przez lata od narodzin naszych Dzieci doświadczyliśmy radości i trosk związanych z mądrym wychowaniem. Aż za dobrze pamiętamy wysiłek, jaki wkładaliśmy w odnalezienie na rynku zabawek, które nie tylko wypełniłyby przestrzeń naszych Dzieci kolorami, ale także zachęciły je do eksploracji świata, próbowania nowych rzeczy i wewnętrznego rozwoju, połączonych z mądrą zabawą. Takich, które nie byłyby jedynie narzędziem korporacji w zwiększaniu zasięgu produktów licencyjnych.

 W 2010 roku zdecydowaliśmy się na otwarcie własnej firmy – sklepu internetowego z zabawkami o profilu innym niż wszystkie pozostałe. Chcieliśmy wykorzystać nasze doświadczenia, aby pomóc innym Rodzicom w ominięciu przeszkód, na które my się natknęliśmy.

 Początki Patalonii, jak to zwykle bywa, nie były łatwe. Poszukiwanie wyjątkowego asortymentu często kończyło się niepowodzeniem. Najbardziej surowi i jednocześnie obiektywni sędziowie czekali na nas w domu – Dzieci aprobowały bądź odrzucały zabawki z niespotykanym zdecydowaniem.

 Wyłuskiwanie perełek z zalewającej rynek oferty to nadal jeden z trzech najważniejszych filarów naszej pracy – drugim jest wzorowa obsługa naszych Klientów, a trzecim – sprzedaż produktów, które mamy w naszym magazynie.

 Od roku 2013 oferta Patalonii poszerzyła się o akcesoria dla Rodziców, które z założenia mają być połączeniem funkcjonalności, zachwycającej jakości, oraz przystępnej, ale niekoniecznie najniższej na rynku, ceny.

 Selekcja produktów to wynik naszego wieloletniego doświadczania, oraz interakcji z Dziećmi w różnym wieku. Cały czas uczymy się i dowiadujemy nowych rzeczy, dzieląc się z Wami swoją wiedzą. Nie każdy produkt będzie spełniał oczekiwania każdej Rodziny, dlatego staramy się w naszych opisach jak najrzetelniej recenzować akcesoria i zabawki, uwydatniając te cechy, które naszym zdaniem są szczególnie ważne.

 Naszym celem jest uczciwe zapracowanie na zaufanie Rodziców i ich Dzieci – dlatego Patalonia kieruje się jedną najważniejszą zasadą – szczęście Dziecka, dla którego robicie u nas zakupy, jest dla nas najważniejsze!