Najbardziej dziewczyńskie dziewczyny na świecie

73645b57e86730df08bb3218c2c71a39

WeGirls to nowa marka na polskim rynku, oferująca nie tylko piękne lalki, interesujące książki i jedyną w swoim rodzaju microfashion. WeGirls są przede wszystkim przepustką do wyjątkowego, pełnego wartości świata, w którym znajdzie się miejsce dla każdej dziewczynki. Może w tej chwili jesteście przekonani, że to tylko kolejna propozycja lali dla małych księżniczek, jednak bardziej nie możecie się mylić. Poznajcie WeGirls!

Lalka od lat była, jest i z pewnością w przyszłości wciąż będzie najbardziej pożądaną przez dziewczynki zabawką. Po co więc rozczulać się nad jej kolejną odsłoną? Warto przyjrzeć się bliżej WeGirls, bo, jakkolwiek banalnie to zabrzmi, są lalkami innymi niż wszystkie przed nimi. Od palców stóp, aż po sam czubek bujnej czupryny zaskakują niezwykłością, pięknem i naturalnością. Weronika, Nina, Monika i Sara to główne bohaterki serii, chwytające za serce, kreatywne i charakterystyczne postacie, z którymi każda dziewczynka chętnie się zaprzyjaźni, ponieważ są takie, jak ona sama. Mają piegi, rozczochrane włosy, noszą okulary, lubią się śmiać, a głowę wypełnia im masa szalonych pomysłów. Lalki WeGirls są odzwierciedleniem polskiej dziewczynki. Ich naturalne buzie zostały zainspirowane najpopularniejszymi typami urody spotykanymi w naszym kraju, co tylko zwiększa ich autentyczność.WeGirls zostały zaprojektowane specjalnie dla marki. Są efektem współpracy amerykańskich, niemieckich i polskich artystów-rzeźbiarzy. Precyzyjne kształty oraz staranność wykonania stanowią gwarancję jakości. Choć cena może być dla części rodziców zatrważająca, lalki zdecydowanie warte każdej złotówki. Jak za chwilę się przekonacie, świat WeGirls jest na tyle rozbudowany, że poza lalką-przyjaciółką, Twoja pociecha w zasadzie nie potrzebuje żadnej innej zabawki.Pierwszym przystankiem na drodze do świata WeGirls jest niebywały Klub Dziewczyn Świata, gdzie królują pozytywne emocje i niezłomne wartości, a do którego zaproszone są absolutnie wszystkie dziewczynki. Pierwszymi członkiniami są bohaterki serii, lalki żyjące pełną piersią, inspirujące do odkrywania nieznanego, zaangażowane w ważne sprawy i aktywnie działające. Każda z nich jest inna, jednak łączy je pełne nadziei podejście do rzeczywistości, wszystkie wierzą też, że mają wpływ na bieg wydarzeń, jeśli tylko odważnie i z pewnością siebie podejmą wyzwania codzienności. WeGirls kochają ludzi, chcą troszczyć się o drugiego człowieka. Rozumieją, że każdy z nas jest inny, a co najważniejsze wiedzą, że odrębność trzeba szanować i akceptować. Takie właśnie są lalki WeGirls i członkinie Klubu Dziewczyn Świata. Z chęcią przekażą pozytywne wartości także i Twojej Małej Damie.Świat dziewczynek WeGirls to niezwykle rozbudowana przestrzeń. Charakter każdej lalki został obszernie zarysowany w serii powieści przygodowo-detektywistycznych. Posiadaczki lalki otrzymują wraz z zabawką klubową kartę, która umożliwia dostęp do edukacyjnych gier na stronie internetowej WeGirls. Wszystko po to, aby budować w dziewczynkach poczucie własnej wartości już od najmłodszych lat, a także świadomość, że otaczający nas świat jest przyjazny, inspirujący i naprawdę piękny.

pol_pl_WeGirls-Lalka-Sara-karta-klubowa-15886_4

Jak mówiła Mira DeMartino, współzałożycielka WeGirls, w czasie otwarcia showroomu w Galerii Mokotów w Warszawie, ważne jest wychowywanie dziewczynek na mądre, wrażliwe, aktywne i odważne osoby tak, aby potrafiły kształtować siebie w zgodzie z emocjami. Aby pokazać, że każdy może zrobić coś dobrego dla świata, powstała Fundacja Przyjaźni WeGirls. Istniejąca od kilku miesięcy organizacja ma na celu pomoc chorym dzieciom i przeciwdziałać ich społecznemu wykluczeniu. Główną akcją fundacji jest zbiórka włosów na peruki – dziewczynki, zmieniając swoją fryzurę, mogą realnie wpłynąć na czyjąś rzeczywistość. Oczywiście oddać swoje włosy mogą również dorośli. Na pierwsze realne efekty działalności trzeba będzie jeszcze poczekać, bo mimo szczytnych celów, fundacji nie udało się jeszcze zdobyć szerokiego rozgłosu. W tej chwili włosy można oddawać w jednym z partnerskich salonów fryzjerskich (lista na stronie fundacji) lub wysyłając bezpośrednio na adres stowarzyszenia (WeGirls przygotowały specjalny instruktaż samodzielnego obcinania włosów). Kolejnym sposobem wsparcia działalności Fundacji Przyjaźni WeGirls jest dotacja pieniężna na konto bankowe organizacji. Tę formę wybraliśmy my sami – 5% dochodu ze sprzedaży każdej lalki będziemy przekazywać na rachunek organizacji.

Zdjęcie: Fundacja Przyjaźni WeGirls


Anna Rutkowska, jedna z trzech założycielek WeGirls, mówi, że lalki-przyjaciółki przede wszystkim uczą. Jak? Właśnie poprzez wciągnięcie dziewczynek do rzeczywistości Klubu Dziewczyn Świata. Dobra zabawa i dobre wzory to motto WeGirls. Trudno znaleźć zabawkę, która w tak przystępny sposób pokaże dziecku, że może być kimkolwiek zechce, w zgodzie ze sobą, swoimi talentami i wyjątkową osobowością. Jak powiedziałaby Sylwia Chutnik – siła tkwi w dziewczyńskości!

pol_pl_WeGirls-Lalka-Przyjaciolka-karta-klubowa-15892_4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *